485

0

4 жовтня у Львові відбувся професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА RFP 80 – Lviv Open Cup 2020. В змагальний вечір відбулося 12 поєдинків – 5 серед аматорів і 7 між професіоналами. Родзинкою стали дві титульних зустрічі в октагоні за чемпіонські пояси ліги REAL FIGHT PROMOTION.

Серед аматорів дубенчани із СК “Гладіатор” Назар Бурило, Орест Бурило, Олександр Левицький, Камронбек Абдалніязов та Едуард Казмірук здобули перемоги над своїми опонентами. Також з цього ж клубу Олександр Безкоровайний у професійному поєдинку впевнено переміг бійця із Києва.

Справжньою окрасою вечора стало три останніх очних зустрічі. Так, рівнянин Андрій Хохлов із СК “Скіф” спробував вої сили у новій для себе ваговій категорії – до 70 кг. Проти киянина він провів хороший поєдинок і здобув впевнену дострокову перемогу у першому раунді. Нагадаємо, що Андрій Хохлов є нині володарем двох чемпіонських поясів REAL FIGHT PROMOTION – у вазі до 61 кг та до 66 кг.

За чемпінський пояс у вазі до 57 кг зійшлися в октагоні Дмитро Власюк із березнівського СК “Патріот” та Юрій Климчук із Дубна. У першому раунді поєдинок був рівний. Вже на 32  секунді другого раунду дубенчанин впіймав руку суперника та провів больовий прийом і блискавично переміг і здобув чемпіонський пояс.

У головному поєдинку вечора в октагоні зустрілися Дмитро Махотський із рівненського СК “Скіф” із дуже досвідченим ізраїльтянином, бійцем промоушена Bellator Хаймом Гозалі. У підсумку наш боєць прикро програв у другому раунді і чемпіонський пояс REAL FIGHT PROMOTION поїхав до Ізраїля.

Варто відмітити, що у турнірі брали участь і бійці рівненського клубу “Слов’янин”. На жаль, вони перемог не здобули.

0