496

0

В області закупили 10 авто, за кошти, виділені на COVID-19.

10 нових авто класу «Б» надійшло для Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Закупити їх вдалося завдяки зекономленим коштам від НСЗУ, які виділені на боротьбу з COVID-19, інформують у Рівненській ОДА. Одну «швидку» відправлять у Дубно.

Вручали ключі фельдшерам та водіям голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін та заступник голови обласної ради Олексій Бучинський.

«В черговий раз ми підсилюємо рівень роботи нашої медичної служби. Тому передаємо ключі від 10-ти новеньких автомобілів. Минулого року ще 15 новеньких «Сітроенів» ми також передали на місця. Загалом на суму 49 мільйонів гривень. Нові автівки та медобладнання відповідають вітчизняним та європейським стандартам якості. Переконаний, що це суттєво допоможе нашим медикам у наданні якісної медичної допомоги», – розповідає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Як розповів директор комунального підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрій Бортнік, новенькі «Сітроени» обладнані всім необхідним обладнанням для надання якісної медичної допомоги й транспортування до лікарень. Зокрема, на «борту» автомобілів встановлені дефібрилятор, електрокардіограф, пульсоксиметр, глюкометер тощо.

0