314

0

На Рівненщині триває проєкт «Активні парки – локації здорової України», який популяризує здоровий спосіб життя.

Так, Рівненський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Рівненським відділенням НОК України оголосили перші підсумки конкурсу. На цьому етапі враховувалось залучення упродовж серпня-вересня до спортивних активностей дітей дошкільного та шкільного віку, їх кількість, а також проведення флешмобу з нагоди 30-ої річниці Незалежності України. У кожній громаді були визначені координатори фізичного дозвілля.

Отож, трійка лідерів за результатами роботи в серпні-вересні сформувалась таким чином:

  • 1 місце – Привільненська ТГ, координатор Вадим Здолбіцький;
  • 2 місце – Демидівська ТГ, координатор Володимир Колесник;
  • 3 місце – Висоцька ТГ, координатор Юлія Карпович.

«Активні парки» – один з проєктів, що входить в загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Головна мета – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст так і маленьких населених пунктів. Завдання – збільшити відсоток людей, які займаються регулярною руховою активність, щонайменше удвічі», – розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Керівник обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Микола Петренчук додав, що на перших переможців вже очікують нагороди. Проте конкурс продовжується, тому кожен координатор ще має шанс увійти в шестірку лідерів області у загальному підсумку, та довести, що саме його громада є найспортивніша.

0