755

0

Перевезення пасажирів у місті Дубні здійснюють 33 транспортні засоби на 25 автобусних маршрутах загального користування.

Всі транспортні засоби згідно вимог конкурсу обладнані системою GPS-моніторингу, відповідно до якої рух автобусів відображається на сайтах DOZOR та EASYWAY в онлайн-режимі, повідомили на сайті Дубенської міської ради.

За словами представників адміністрації міста, мобільний додаток DOZOR City дозволяє мешканцям міста в онлайн-режимі через смартфон відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття кожного транспортного засобу на зупинках міста. Проте у зв’язку із наявністю багатьох подібних та одинакових маршрутів, зміною автобусів на маршрутах, програма автоматично не налаштовує правильний номер маршруту gps-трекеру.

“Налаштування правильного маршруту відбувається у ручному режимі кожного дня та передається диспетчеру DOZOR для зміни номера gps-трекера автобуса. Над цією проблемою працюють розробники програми.
Крім цього, на зупинках встановлено 4 електронних табло прогнозування часу прибуття пасажирського транспорту (зупинки ”Автовокзал”, ”Майдан Незалежності”, ”Базарчик”, ”Цукровий завод”)”, – йдеться у повідомленні.

Причинами порушення розкладу руху громадського транспорту є затримка у зв’язку з ремонтом мосту через р.Іква, технічними несправностями автобусів та погодними умовами у зимовий період.

Якщо ж ви стали свідком порушення графіків руху, повідомляйте за телефоном 3-23-92.

0