486

0

Іще неповнолітнім житель міста Дубна потрапив у поле зору правоохоронців за крадіжку у березні цього року. В одному із барів у селі Семидуби він таємно заволодів мобільним телефоном місцевого жителя. Однак, суд звільнив його від покарання у виді позбавлення волі на один рік із випробуванням, встановивши іспитовий строк.

Та попри надану можливість виправитися, засуджений вчинив черговий злочин.

1 листопада близько першої ночі, 18-річний дубенчанин, у приміщенні магазину на вулиці Мирогощанській у райцентрі, скористався можливістю, коли працівник торгового закладу зайшов за прилавок — тож із полиці безперешкодно взяв пачку соку та коробку із тістечками.

У результаті проведених розшукових заходів поліцейські Дубенського відділу оперативно встановили його особу. У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України, слідчі повідомили 18-річному жителю Дубна про підозру у відкритому викраденні чужого майна, вчиненому повторно. Загальна сума завданих матеріальних збитків становить 380 гривень.

Слідчі зібрали достатньо доказів у справі та скерували матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом до суду. Санкція інкримінованої йому статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Тож, тепер обвинуваченому у черговому злочині загрожує реальний термін ув’язнення.

0