294

0

Податкова служба повідомляє про зміну рахунків для сплати ЄСВ від 1 січня. Від цієї дати сплачені суми за старими рахунками будуть повертатися платникам як нез’ясовані надходження.

“Від 1 січня 2021 року починають діяти нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного соціального внеску”, — йдеться у повідомленні пресслужби Державної податкової служби.

Зазначається, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки податки, збори та ЄСВ не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

На сайті ДПС вже доступні нові рахунки щодо ЄСВ. Знайти потрібний рахунок до ЄСВ можна за місцем реєстрації ФОП та назвою ДПІ чи за символом рахунку, де 201 – ЄСВ із зарплати за працівників; 204 – ЄСВ для ФОП за себе.

Також від 1 січня через зростання розміру мінімальної зарплати зростає і єдиний соціальний внесок, який платять фізичні особи-підприємці. ЄСВ для ФОП становить 22% від мінімальної зарплати.

Розміри ЄСВ для ФОП у 2021 році:
від 1 січня – 1320 грн на місяць або 3960 грн на квартал;
від 1 грудня – 1430 грн на місяць або 4290 грн на квартал.

0