255

0

ГСЦ продовжує свою діджиталізацію.

В Україні Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ запустив в інтернеті в три нових сервіси. Про це повідомили на сайті ГСЦ МВС.

Тепер українці зможуть користуватися калькулятором від МВС, в якому можна розрахувати орієнтовну вартість послуги з реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Також у сервісі можна буде дізнатися про те, які саме податки та збори та в якому розмірі сплачуються у кожному конкретному випадку.

Калькулятор доступний в інфобоксах в сервісних центрах МВС, а також на офіційному сайті ГСЦ МВС у розділі «Інформаційні сервіси та перевірка документів».

Також в інтернеті тепер доступний сервіс перевірки наявності номерних знаків на сайті ГСЦ МВС, яким раніше можна було скористатися в інфобоксах. З його допомогою можна буде дізнатися, до якого саме сервісного центру МВС необхідно записатися, щоб закріпити за авто номерний знак.

Раніше таку онлайн-перевірку можна було здійснити лише для номерів з комбінацією цифр, що віднесена до категорії «платних», але зараз така комбінація може бути будь-якою.

Крім того, відомство запустило сервіс «QR-code з інформацією про територіальний сервісний центр МВС». Наразі він доступний лише стосовно одного територіального СЦ, але згодом такі QR-code будуть розміщені у всіх ТСЦ, а також на талонах електронної черги, що формуються через функціонал «Запис в е-чергу» на сайті ГСЦ МВС.

QR-код містить наступну інформацію про територіальний сервісний центр МВС: адресу розташування з геолокацією, номер телефона, графік роботи, перелік документів, необхідних для отримання послуг, реквізити для оплати, а також корисні посилання на всі впроваджені онлайн-сервіси.

0