До уваги дубенчан: пакунки малюка знову видаватимуть
У пологових будинках знову видаватимуть пакунки малюка.
У зв’язку із довготривалими тендерними закупівлями бебі-бокси не видавали з лютого 2021 року. За інформацією Міністерства соцполітики, уже визначилися з компанією, що постачатиме пакунки малюка.
Бебі-бокси почнуть видавати у пологових будинках та центрах соцзахисту від сьогодні, 27 вересня 2021 року. Усього передбачена закупівля 53 тисяч пакунків малюка.
Доставити усі бебі-бокси до отримувачів планують до кінця 2021 року. У Мінсоцполітики запевнили, що укладена угода дозволила зекономити 63 мільйони гривень на закупівлях.
Перемогла компанія “Скай Трейд Україна” з пропозицією на 244 мільйони гривень.
Що входить у бейбі-бокс:






