363

0

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме з 5 січня до 22 січня наступного року.

Саме пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році відбудеться 19 березня та 26 березня.

Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета з переліку ЗНО-2022: 19 березня – українську мову, українську мову і літературу, а 26 березня – історію України, математику, біологію, географію, фізику, хімію, іноземні мови.

Зареєструватись на пробне ЗНО-2022 можна на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

Нагадаємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою і проводиться з метою ознайомлення із процедурою, тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих закладів освіти.

0