298

0

В Україні 19 грудня офіційно стартував проєкт “єПідтримка”, у межах якого українці з повним курсом щеплення від коронавірусу зможуть отримати 1000 гривень від держави.

Оновлюйте застосунок і приєднуйтеся також, щоб подати заявку на отримання 1000 грн у застосунку Дія в декілька кліків. Умови отримання — потрібно бути громадянином України віком від 18 років та мати «зелений» сертифікат про вакцинацію в застосунку Дія. Важливо: щоб отримати виплату у 2021 році, необхідно подати заявку в період з 19 до 29 грудня включно.

«Уперше у світі технічно реалізується подібна інноваційна послуга. Команда Мінцифри самостійно розробила всю механіку. Шукали різні варіанти по світу, але зрозуміли, що їх ще не існує.  Ми розробили алгоритм так, що людині не потрібно йти кудись, щоб податися на послугу чи отримати кошти, все відбувається автоматично. Лише кілька кліків на відкриття картки та реєстрацію на послугу. Отримання 1000 грн без контактів з іншими людьми та держустановами. Що дуже важливо в умовах пандемії»‎, —  зазначив Віцепрем’єр-міністр —  Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Кошти на картку від Мінекономіки будуть нараховані протягом 10 днів.

0