367

0

За рішенням суду через заборгованість по оплаті послуг теплопостачання виконавчою службою проводиться опис та арешт майна боржників. Це стосується в першу чергу злісних неплатників, які накопичили суми боргів у кілька десятків тисяч гривень.

Не уникнуть економічних санкцій й боржники, з так би мовити, середнім рівнем заборгованості. Ті які боргують за спожите тепло більше десяти тисяч гривень.

Так за рішенням суду виконавчою службою подане клопотання про накладення арешту на кошти розміщені на банківських рахунках. До погашення заборгованості за тепло та сплати судового зберу.

Так за рішенням суду накладено арешт на банківські рахунки споживачі, котрі заборгували компанії «Рівнетеплоенерго» за спожите тепло у розмірі 34 054 грн., 23 675 грн., 19 505 грн., 18 660 грн та 17 456 грн.

Також потрапили під санкції споживачі з відносно невеликими сумами заборгованості. Однак ці борги 5-6 річної давнини. Так із заблокованими банківськими картками, за рішенням суду, опинились двоє споживачів, які боргують 8 738 грн та 2 683 грн. Цим споживачам, окрім суми боргу доведеться сплатити ще пеню та розмір інфляції за час існування боргу.

На сьогодні заборгованість споживачів перед компанією «Рівнетеплоенерго» складає 168 мільйонів 665 тисяч гривень. З них борги населення складають 161 мільйон 504 тисячі гривень.

0