114

0

В опорний освітній заклад територіальної громади – Радивилівський ліцей №2 ім. П.Г.Стрижака. сьогодні передали ще один сучасний шкільний автобус.

Про це інформують на сторінці Радивилівської громади.

Його придбали на умовах 50-ти відсоткового співфінансування із державного та місцевого бюджетів. Для цього, рішенням сесії Радивилівської міської ради на закупівлю дітям шкільного автобуса було виділено 1350 000,00 грн.

Привітати громаду з першими вагомими новорічними здобутками та вручити ліцеїстам автотранспорт у Радивилів прибув директор Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Петро Коржевський. Разом із Радивилівським міським головою Миколою Карапетяном він долучився до шкільних урочистостей з нагоди передачі автобуса.

Радісна подія зібрала дітей на подвір’ї навчального закладу: учні вперше сіли у його зручний салон.

На спільній з освітянами зустрічі було поставлено акцент на відкритості та готовності працівників департаменту взаємодіяти у всіх актуальних питаннях. Петро Коржевський звернув увагу на посиленні інтенсивності використання інформаційно-комунікаційних технологій в сучасному навчально-виховному процесі.

З керівництвом громади та очільницею профільного відділу міської ради Радивилів: освіта, культура, молодь і спорт Іриною Ковалевською було обговорено болючу ситуацію через державне недофінансування громад по освітній субвенції. Окреслено можливі шляхи вирішення проблеми.

0