323

0

ЦЬогоріч в Рівненській області на компенсацію для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, передбачено субвенцію з державного бюджету у розмірі понад 33 мільйони гривень.

Загалом на Рівненщині на квартирному обліку перебуває 1273 дитини-сироти, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Так, понад тисячу осіб – претендують на компенсацію за рахунок субвенції з держбюджету в порядку черговості.

Наразі з 1 червня в Україні діє нова Постанова КМУ  № 515, згідно з якою, передбачено, що грошова компенсація може бути використана протягом одного року з дня зарахування коштів на спеціальний рахунок в уповноваженому банку. За поданнями районних, міських комісій та ОТГ, обласною комісією формується список дітей, які потребують компенсації, за датою постановки на облік. Зміни захищають тих, кому цьогоріч виповнюється 23 роки. Вони у порядку черговості претендують на компенсацію упродовж року.

Також відповідно до нововведень дитина не зобов’язана придбати житло у місці, де стоїть на обліку, адже при досягненні повноліття може поїхати вчитися або ж працювати в інше місто. Такі зміни є принциповою позицією Офісу Президента.

0