1185

0

Поліцейські Рівненщини у складі мобільних груп перевірили 295 закладів громадського харчування та 83 перевізники щодо дотримання ними режиму роботи та правил карантину щодо людей.

За результатами рейдів на вихідних склали 22 адміністративних протоколи. Про це повідомляють у ГУНП у Рівненській області.

Найбільше, 15 протоколів, за статтею 44-3 КУпАП поліцейські склали на власників та адміністраторів у Рівному. Серед виявлених порушень – недотримання розважальними закладами, закладами громадського харчування режиму роботи та обслуговування працівниками торгівлі покупців без масок.

Аналогічні правопорушення зафіксували у Вараші, Костопільському, Дубенському, Сарненському та Дубровицькому районах.

Загалом із часу запроваджених обмежень у зв’язку з поширенням COVID-19 на Рівненщині зареєстровано 4539 повідомлень про порушення правил карантину, складено 787 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП.

Нагадаємо, що відповідно до внесених змін до постанови Кабінету Міністрів України, які передбачають карантинні обмеження відповідно до рівнів епідемічної небезпеки, Рівненщина перебуває у помаранчевій зоні, а окремі міста та райони — до червоної.

Зокрема, запровадженими обмеженнями забороняється робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання із надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

0