450

0

23 лютого відбулося третє пленарне засідання Дубенської районної ради.

Депутатами обговорено питання передачі комунальних закладів у власність міста та погашення заборгованостей перед працівниками комунальних установ та районних рад, що ліквідовуються.

Порядок денний третього пленарного засідання позачергової третьої сесії Дубенської районної ради включав кілька питань.

Зокрема, про передачу комунальних закладів «Дубенська централізована бібліотечна система» та «Дубенський районний будинок культури» у власність територіальної громади міста Дубно. Обидва рішення мають відповідні зміни, які дозволять завершити процес передачі.

Також було розглянуто питання «Про внесення змін до районного бюджету Дубенського району на 2021 рік». Завдяки перевиконанню дохідної частини бюджетів ліквідованих Млинівського, Радивилівського та Демидівського районів, акумульовані кошти будуть спрямовані на виплату «розрахункових» працівникам районних рад, що ліквідовуються та погашення заборгованостей по оплаті комунальних платежів комунальних закладів райради.

За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Тамари Рогашко районом очікується надходження (орієнтовно – до кінця тижня) коштів із Дубенської міської ради, які будуть спрямовані на погашення заборгованості по заробітній платі працівникам бібліотечної системи, будинку культури, централізованої бухгалтерії відділу освіти райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

0