300

0

У рамках продовження реалізації проєкту «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів» у Демидівку було доставлено контейнери для налагодження збору сміття в населення.

За кошти ґранту з обласного бюджету закуплено 14 металевих контейнерів об’ємом 0,75 м3, 7 сітчастих контейнерів для збору ПЕТ-пляшки та 6 демонстраційних комплектів для роздільного збору. Частина обладнання буде передана Бокіймівській, Боремельській та Вовковиївській сільським радам.

Слід зазначити, що проєкт має дві складові – інфраструктурну (облаштування майданчиків для збору ТПВ, придбання преса та контейнерів) і просвітницьку (поширення інформаційних буклетів про бережне ставлення до навколишнього середовища, проведення конкурсу дитячого малюнка і фотографії, встановлення стендів із правилами сортування та відповідальністю за порушення правил благоустрою, розміщення біля шкіл комплектів баків для навчання сортуванню).

Діяльність проводиться в рамках проєкту «Підвищення екологічної культури в громадах-учасниках міжмуніципальної співпраці шляхом запровадження збору твердих побутових відходів», що реалізовується Демидівською селищною радою у партнерстві з Бокіймівською, Боремельською та Вовковиївською сільськими радами в рамках щорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад.

0