183

0

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта», в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, презентував новий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020».

Укладачі рейтингу зазначають, що базовим принципом ранжування університетів у рейтингу є забезпечення повної відкритості, прозорості і незалежності ранжування університетів.

Відповідно цьогорічний рейтинг українських університетів розраховувався за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними, чотири – національними.

За результатами ранжування, перше місце у рейтингу посів Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені ігоря Сікорського», який у цьому році посунув з першої сходинки Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

П’ятдесяте місце у рейтингу посів Національний університет водного господарства та природокористування.

Національний університет “Острозька академія” – на 93 місці. Рівненський державний гуманітарний університет – 112 місце, Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім С. Дем’янчука – 193.

0