329

0

На Рівненщину надійде понад 60 млн грн на соціально-економічний розвиток окремих територій. Таку суму коштів для регіону затвердив Уряд.

«Гроші направлять до обласного, а також бюджетів близько 40 громад області. Субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток – це додаткові фінансові ресурси для окремих територій. Кошти можна використати для співфінансування різних проєктів, що важливі для громад. Серед них – придбання медобладнання, ремонт соціальних закладів, облаштування спортивних об’єктів. Дякую за підтримку Президенту Володимиру Зеленському, Уряду та народним депутатам від Рівненщини», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

Найбільше коштів – понад 15 млн грн – отримає Рівненська територіальна громада на ремонт дитсадків, обладнання для шкіл, а також на реконструкцію хірургічного корпусу центральної міської лікарні.

Бюджет Радивилівської громади – 2,2 млн грн, з яких на придбання медичного обладнання (гастроскоп, колоноскоп) для КНП «Радивилівська центральна міська лікарня» – 2 млн грн.

Окремим громадам спрямують кошти субвенції без розподілу за об’єктами в сумі 4,7 млн грн.

0