851

0

Телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запускають конкурс проєктів «Наша громада», які стимулюватимуть та підтримуватимуть розвиток територіальних громад.

Прийом анкет триватиме до 30 квітня включно. Учасниками конкурсу можуть стати дієві громади, які прагнуть розвивати на місцях освіту, медицину, комунальну сферу, підприємництво, культуру, туризм. До участі запрошуються активні громади України з населенням до 70 тис.

Основні вимоги до громад:

проєкт повинен передбачати чіткі плани та графік реалізації;
має сприяти розвитку та впровадженню інновацій у територіальній громаді, бути актуальним, важливим для громади;
повинен відповідати стратегії розвитку громади або іншим документам стратегічного планування;
має передбачати внесення громадою або залученими нею партнерами загального внеску в реалізацію проєкту не менше 20% загальної його вартості у формі: матеріалів та/або сировини, обладнання та/або послуг, фінансового, майнового, трудового внеску;
проєкт не передбачає виконання робіт з капітального та поточного ремонтів, заходів з енергозбереження в комунальних закладах, установах та підприємствах територіальної громади.
На початковому етапі учасники повинні представити свої ідеї експертному журі та інтернет-аудиторії. Громади, які отримають найбільшу підтримку за результатами голосувань, увійдуть у фінал, де матимуть змогу детальніше пропрацювати та захистити свою ідею.

Громада-переможниця отримає не лише соціальний капітал та медійність, але і грошовий приз у розмірі 500 тис.грн на реалізацію проєкту.

Детальні умови участі у конкурсі можна дізнатись на сайті otg.fakty.com.ua.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся на адресу: otg@fakty.com.ua

Конкурс покликаний сприяти підтримці активних та дієвих громад, розповісти на національному рівні про місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах, показати успішні ініціативи та фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проєкту.

0