258

0

Результати організації осіннього призову розглянули під час онлайн наради під керівництвом першого заступника голови ОДА, голови обласної призовної комісії Сергія Подоліна.

У ході наради проаналізували стан виконання планових завдань в розрізі районів та окремих територіальних громад області, їх основні показники.

«Завершується осінній призов на строкову військову службу. Область повинна виконати планове завдання, тому закликаю активізувати роботу в цьому напрямку та показати хороший результат. Є тергромади, які вже виконали призов на 100 відсотків та більше. За набором в області лідирують: Полицька, Варковицька, Мирогощанська, Бокіймівська, Острожецька, Ярославицька, Крупецька, Клеванська, Малолюбашанська громади», – підсумував Сергій Подолін та нагадав, що виконання планового завдання залежить від ефективної взаємодії всіх причетних до виконання завдань осіннього призову.

Ще Сергій Подолін наголосив на спільній злагодженій роботі органів влади, військових комісарів та представників правоохоронних органів.

Під час наради заслухали інформацію районних і міських військових комісарів, керівників громад області, місцевих призовних комісій щодо виконання поставлених завдань та проблемних питань, які виникають у ході призовної кампанії.

За результатами наради доручено вжити заходів з виправлення недоліків та покращення відповідної роботи.

Зокрема, йшлося про організацію забезпечення прибуття призовників на призовні дільниці, пункти збору. Окремо акцентовано на неприпустимості корупційних діянь у роботі військово-лікарських комісій.

0