264

0

Вербська територіальна громада здобула перемогу у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах для дітей в літній період та заходах в оздоровчих таборах «Олімпійське літо». Про це йдеться на сторінці Спорт для всіх Рівненщини у фейсбуці. 

Щорічно, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області за участю територіальних громад організовує проведення на Рівненщині Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо».  

Це змагання об’єднує в собі різноманітні масові заходи, спортивні ігри, руханки, які відбуваються в літній період за участю дітей та молоді. Організатори «Олімпійського літа», за результатами звітів територіальних громад області, повідомлень в ЗМІ та соціальних мережах підвели підсумки та визначили переможців.  

Отож, призові місця у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах для дітей в літній канікулярний період та заходах в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» вибороли:

Рівненська територіальна громада – І місце,
Вербська територіальна громада – ІІ місце,
Сарненська територіальна громада – ІІІ місце.

0