616

0

Напередодні Дня молоді в м. Дубно зібралися представники Дубенської, Тараканівської, Привільненської, Повчанської, Варковецької, Млинівської, Смизької та Великоомелянської громад, щоб обговорити найдієвіші інструменти розвитку молоді.

Для цього на зустріч запросили авторів гри «Світ громад: Акселератор ІІІ», щоб з перших вуст почути про новинку.

Михайло Войтович, один з авторів гри, успішний волинський підприємець, розповів учасникам заходу про історію виникнення та місію гри. Світ Громад: Акселератор-ІІІ – це уже третє видання української настільної кооперативної стратегії у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя.

Ми не продаємо картон, – наголошує Михайло, – бо наше завдання – за допомогою гри творити спільноту майстрів, яким небайдужа доля своїх громад, які постійно взаємодіють та ростуть разом з нами. Ми працюємо з перевіреними та відповідальними людьми, тому раді сьогодні зустрітися з активістами Дубенського району!»

Присутні мали нагоду першими зіграти оновлену версію гри за сценарієм «Громада молодіжних лідерів», яка тривала понад 70 хвилин, проте розходитися і завершувати бажання не було. Під час гри обирали мера та голову молодіжної ради. Адже додаток «Молодіжна рада» допомагає отримати вміння домовлятися і просувати свою ідею в умовах обмежених ресурсів, навчитися оцінювати альтернативну вартість власних дій. Саме в грі можна перевіряти учасників на сміливість пробувати та обирати, мати індивідуальні цілі і досягати їх.

Гравці та всі присутні, які спостерігали за грою у форматі акваріума, отримали цікавий досвід, намагалися зрозуміти порядок дій та порівнювали завдання з реаліями своїх громад. На завершення Ольга Башняк, менеджерка навчальних програм, розповіла про те, як можна пройти навчання на здобуття звання «Майстер гри», як можна замовити та придбати нові примірники для своїх громад, а молодіжна рада Смизької громади отримала в подарунок першу та єдину авторську коробку «Світ громад: Акселератор ІІІ» за активну популяризацію даного інструменту серед молоді та школярів.

Захід відбувся в рамках реалізації програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується міжнародною організацією IREX в партнерстві з програмою Будуємо Україну Разом.

0