293

0

Під час робочої поїздки на Дубенщину, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль відвідав провідні підприємства району.

Так, одне з найбільших підприємств України із переробки скла – ТОВ «Склоресурс». Щороку компанія реалізовує 200 проектів по всій країні та за кордоном. Продукція підприємства відповідає світовим стандартам із енергозбереження, сонцезахисту та безпеки. На сьогодні у них понад 60 видів скла.

«Для Дубенської громади, як і для області – це великий платник податків. Приємно, що тут працюють переважно 30-річні люди. Тобто молодь не виїжджає за кордон, а створює додану вартість саме в області. Нам важливо розвивати подібні підприємства на Рівненщині», – прокоментував Віталій Коваль.

Також голова ОДА ознайомився із роботою ПАТ «Дубенський завод гумово-технічних виробів». Підприємство, засноване близько півсотні років тому, виробляє сертифіковану гуму і налічує майже 200 найменувань. До слова, продукція використовується на об’єктах «Великого будівництва». Це лежачі поліцейські, бар’єри для паркування, гумові люки.

«З цим підприємством ми співпрацюємо в рамках проекту «Rivne work hub». Тобто, допомагаємо соціально-відповідальному бізнесу у пошуку працівників. Наразі підприємство налічує близько 200 робітників, проте, у найближчому часі планується розширення виробництва. Нам важливо підтримувати передові виробництва Рівненщини, які дбають про громаду, а не лише про свій прибуток», – наголосив Віталій Коваль.

0