343

0

Сьогодні в Києві відбувся VІІ Позачерговий з’їзд партії «Слуга Народу». Учасники ухвалили рішення про участь політсили в місцевих виборах 25 жовтня. А також представили список кандидатів на посади мерів обласних центрів.

Балотуватися на міського голову Рівного доручили голові Рівненської ОДА Віталію Ковалю. Зі сцени з’їзду він закликав рухатися вперед пліч-о-пліч і прямувати до перемоги разом.

«Важкі часи народжують сильних людей. Вони створюють кращі часи. Нам випала доля бути тими сильними людьми і творити кращі часи. Президент України визначив амбітні цілі. Серед них – «Велике будівництво». Це не лише дороги, садочки, школи, лікарні та стадіони. Це велика реконструкція культурних, історичних та архітектурних пам’яток. Це будівництво мостів. Досягнути результату ми зможемо в єдиній, «зшитій» єдиними цілями команді», – сказав Віталій Коваль.

Наприкінці з’їзду партії «Слуга народу» виступив Президент України Володимир Зеленський. Глава держави нагадав всім, що розслаблятися рано.

«Хоча ми зняли депутатську недоторканність, ухвалили закон про імпічмент, викорінюємо кнопкодавсто, прийняли бюджет вчасно. Але нам ще є над чим працювати. Все, що ми пообіцяли людям ми маємо виконати на 100 %. Наша Україна може бути успішним, якщо буде успішним кожен регіон. Збудувати країну ми зможемо лише разом. Адже Україна – це ти», – підсумував Гарант Конституції.

0