689

0

На жаль, епідеміологічна ситуація у кожному районі Рівненщини щодня ускладнюється. В області вже не залишилось «жовтих» зон, а кількість «червоних» – збільшується.

Про це повідомив в.о голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час традиційного онлайн брифінгу.

Так, посадовець зазначив, що за минулу добу на Рівненщині зареєстровано 482 хворих на COVID-19, а це антирекорд кількості нових випадків за добу. Середня смертність в Рівненській області є нижчою від загально-статистичної по Україні – 1,3%.

«Сьогодні ми приділяємо особливу увагу тим територіям, де спостерігається велика динаміка захворюваності. Основне завдання – оснащення лікарень киснем та контроль за суб’єктами господарювання з метою уникнення масового перебування людей», – зазначив Сергій Подолін.

За його словами, важливим є питання забезпечення кисневих точок до ліжко-місць в лікарнях. Для цього з держбюджету надійшло 9,2 млн грн. Додатково Рівненська ОДА звернулася до МОЗ щодо виділення ще 14,6 млн грн для забезпечення медичних закладів киснем.

Наразі в області 286 киснезалежних пацієнтів з COVID-19. Всього у лікарнях області 421 ліжко з підведеним киснем. Найбільше таких точок є в центральній міській лікарні Рівного.

За минулу добу в лікувальних закладах області додалося ще понад 60 кисневих точок. Також ведуться переговори з керівництвом «Рівнеазоту», аби перевести виробництво з технічного в медичний кисень.

0