294

0

В Україні стартувала вакцинація від грипу — до епідсезону 2020-2021 років в країну завезли 665 тисяч доз вакцини. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає урядовий портал.

Зазначено, що найближчим часом МОЗ поставить до установ охорони здоров’я 40 тис. доз вакцини проти грипу для щеплення медпрацівників, які працюють із хворими на коронавірусну інфекцію.

«Попри те, що інфекційна хвороба, викликана вірусом грипу, зазвичай протікає в неускладненій формі, вона може приводити й до важкого перебігу… Циркуляція вірусів грипу під час пандемії COVID-19 в осінні та зимові місяці може мати важкі наслідки для вразливих груп населення», — зазначив головний санлікар.

За його словами, важливим пріоритетом в цьому сезоні є вакцинація медпрацівників, які надають допомогу пацієнтам і реалізують заходи боротьби з COVID-19.

«До епідсезону 2020-2021 років в Україну було поставлено 500 тисяч доз вакцини «Ваксигрип Тетра»; 45 тисяч доз вакцини «Інфлувак»; 120 тисяч доз вакцини «Джіс Флю», — зазначено в повідомленні.

0