323

0

Кабінет міністрів України знову продовжив адаптивний карантин в Україні. Обмежувальні заходи будуть діяти до 31 грудня 2020 року.

Рішення було ухвалено під час позачергового засідання уряду у вівторок, 13 жовтня.

Як заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, карантин – найбільш дієвий механізм для запобігання поширенню коронавірусу.

«Уряд сьогодні продовжить дію адаптивного карантину до кінця року. Це необхідний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців», – сказав він.

Як уточнив глава МОЗ Максим Степанов, також в Україні посилять деякі обмеження. А саме:

  • в «зеленій зоні» дозволять масові заходи за участю не більше 50 осіб (за умови дотримання соціальної дистанції в 1,5 метра і масочного режиму), в «жовтій» – не більше 30 осіб, в «помаранчевій» – не більше 20.
  • проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, крім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливо за окремим погодженням з МОЗ.

Також, за рішенням Кабміну, закладам громадського харчування, кафе і ресторанам буде заборонено приймати відвідувачів всередині з 22:00 до 07:00. Робота в режимі доставки не заборонена.

Як уточнив Степанов, обмеження для роботи кафе і ресторанів стосуються всіх карантинних зон – «зеленої», «помаранчевої», «жовтої» і «червоної».

Відповідне пропозиції МОЗ були внесені до постанови Кабміну №641. Уряд на сьогоднішньому засіданні їх підтримав одноголосно.

0