394

0

Оперативне командування “Захід” озвучило позицію щодо затримання військовослужбовця у Рівному, який може бути причетним до зґвалтування школярки 10-го листопада. Позицію опублікували на сторінці командування у Facebook. Вчинок військовослужбовця засудили та розраховують на належну правову оцінку.

Пресслужба оперативного командування “Захід”, що у Рівному, опублікувала офіційну позицію щодо затримання 21-річного військовослужбовця.

“Командування та особовий склад оперативного командування “Захід” рішуче засуджує ганебний вчинок військовослужбовця і всебічно сприятиме проведенню слідства. Ми розраховуємо на належну правову оцінку скоєного. Цей недостойний вчинок немає нічого спільного із званням “військовослужбовця Збройних Сил України”, – йдеться в повідомленні пресслужби.

Також у командуванні зазначили, що чоловік неодноразово та систематично порушував військову дисципліну. Командування військової частини підготували документи на його звільнення із військової частини.

У пресслужбі Нацполіції області розповіли, що до вечора 11-го листопада вирішать питання про оголошення чоловікові підозри у зґвалтуванні особи, яка не досягла 14-річного віку.

0