327

0

Під час наради під керівництвом голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, яка відбулася минулого тижня в Дубенській РДА, піднімалося питання про сприяння в придбанні житлового будинку для дитячого будинку сімейного типу.

Як повідомила Мирогощанський сільський голова Світлана Соборук, на території їх громади проживає прийомна сім’я, в якій виховуються четверо діток. Дана сім’я прийняла рішення створити дитячий будинок сімейного типу, який згідно з Постановою КМУ № 515 від 01.06.2020 року має право на придбання житла за кошти державного бюджету. У Мирогощі знайшли приміщення, яке можна було б використати для цієї сім’ї.

За дорученням Віталія Коваля було здійснено виїзд на даний об’єкт. До огляду приміщення долучилися начальник служби в справах дітей Рівненської ОДА Віктор Марчук, голова Дубенської РДА Володимир Іщук, заступник голови Дубенської РДА Ірина Кружайло, Мирогощанський сільський голова Світлана Соборук, начальник служби в справах дітей Дубенської РДА Сергій Матвійчук.

Оглянувши запропоноване приміщення, робоча група визнала його таким, що не відповідає вимогам Постанови КМУ № 515 від 01.06.2020 року, тому не може бути придбане за рахунок субвенції з державного бюджету. Пошуки відповідного житла тривають.

0