325

0

У районі розпочато реалізацію проєкту Міністерства цифрової трансформації України «Інтернет-субвенція», що передбачає надання державою субвенції місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості.

Уже до двох сіл вже провели якісний інтернет. Тож тепер заклади соціальної сфери (в тому числі ФАПи, школи, будинки культури, бібліотеки) Демидівської (село Солонів) та Повчанської (село Яблунівка) тергромад підключені до мережі.

«Плануємо, що всі громади, які беруть участь у проєкті, матимуть якісний інтернет вже до кінця грудня, – пояснила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – Цей проєкт реалізовується максимально відкрито. А за перебігом тендерів можна стежити в режимі реального часу за допомогою нового онлайн-дашборду. Там відображена детальна інформацію про кожну закупівлю».

Загалом, у рамках проєкту Міністерства цифрової трансформації України «Інтернет-субвенція», на Дубенщину надійде майже 2,5 млн. грн. Таким чином доступ до оптичного інтернету вперше отримають мешканці 16 сіл з 9 територіальних громад району.

0