227

0

Кабмін змінив умови перетину кордону України. Українцям дали більше часу на ПЛР-тест, який допоможе уникнути обов’язкової самоізоляції (якщо він негативний).

Відповідну постанову уряду було опубліковано у четвер, 8 квітня.

«Сьогодні були опубліковані чергові зміни, які уряд вніс до постанови №1236, що регламентує карантинні обмеження, зокрема, що стосуються державного кордону України. Ці норми найближчим часом будуть направлені до підрозділів ДПСУ для виконання», – зазначив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в коментарі УП.

Головна зміна – для громадян України, які повертаються з-за кордону. ПЛР-тест можна робити за 72 години до поїздки (як і іноземцям). Раніше було 48 годин.

Крім того, тепер дітям-іноземцям та особам без громадянства, які не досягли 12 років, при перетині кордону на в’їзд не потрібно мати негативний ПЛР-тест.

При цьому іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, при перетині державного кордону відтепер повинні йти на самоізоляцію з встановленням програми «Дія», хоча раніше вони в’їжджали без таких умов.

0