835

0

21 липня – запам’ятається жителям Луцька та прилеглих областей нашумівшою трагедію. Цього дня кремезний чоловік з арсеналом зброї захопить одну з міжміських маршруток та утримуватиме заручників без їжі й води майже 12 годин.

Спочатку він назветься Максим Плохой і вимагатиме від влади аби усі ключові гравці української політики та релігіійні предстаники заявили, що вони – терористи в законі. Президент України має ж публічно заявити, щоб усі люди дивились фільм “Земляни”.

За кілька годин журналісти ІА “ТЕЗА.tv” з’ясують, що терорист – житель міста Дубно. Звати його Максим Кривош, він народився 6 листопада 1975 року у селищі Гай Оренбурзької області в Росії. Раніше він був двічі судимий. Відбував покарання у вигляді позбавлення волі упродовж 10 років за здійснення низки тяжких злочинів. Останні роки – жив у Дубні, мав дружину та сина.

Перемовини між терористом та правоохоронцями триватимуть до вечора. Спочатку – він дозволить принести людям води, потім випустить трьох заручників, а після розмови з Президентом та виконанням його вимоги – здасться сам. Близько 22:00 Максима Кривоша затримають.

І тут розпочинеться найцікавіше. За даними камер, які фіксували усі ці події, терорист сам покине маршрутку, але кілька хвлини стоятиме у цетрі Луцька ніби-то незнаючи що робити далі. Лише потім до нього підійдуть поліцеські, спецпризначенці та медики. А далі – пролунає вибух, та під’їде ціла оброєна група військових на БТР. Саме у цьому моменті думки людей рзділяються: одні кажуть, мовляв – театр, постановка, гра на публіку від когось, хто стоїть вище цієї події. Інші – віритимуть правоохоронцям та чекатимуть пояснень і деталей.

Що говорять у Дубні про такого земляка та дії правоохоронців й влади – читайте далі.

0