Військові з Дубенщини отримали високі державні відзнаки
В особливий для України день – День вишиванки та День сім’ї – на Дубенщині вручили високі державні нагороди двом військовослужбовцям.
Зокрема, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили радивилівчанина Віталія ГОРОПАХУ.
Військовослужбовець став на захист України ще у 2014-му, виконував бойові завдання у зоні АТО. У травні 2022-го повернувся з-за кордону аби пліч-о-пліч з побратимами захищати рідну землю. Служив у 80-тій окремій десантно-штурмовій Галицькій бригаді.

Нагрудним знаком Міністра Оборони України «За поранення» відзначили Василя МОЙСЕЙКА.
Чоловік проживає у Молодіжному Мирогощанської громади. Воїн брав участь у боях за Мар’їнку, Урожайне на Донеччині, у січні 2024 – у штурмі Кринок на Херсонщині. 2 січня 2024 року отримав поранення під час переправи через Дніпро, утримуючи плацдарм на лівому березі.


За матеріалами Дубенської РВА.

