899

1+

На 65-му році життя відійшов у вічність депутат Дубенської міської ради V та VI скликань, колишній директор комунального закладу “Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів” Рівненської обласної ради Юрій Горбачук.

Сумну звістку повідомили на сторінці Дубноради.

Він був мудрим керівником, прекрасним організатором, чуйною, врівноваженою та порядною людиною із великим серцем!Дубенська міська рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким і всім, хто знав та шанував Юрія Васильовича.Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях колег, друзів, однодумців”, – зазначили у дописі.

Прощання з Юрієм Горбачуком відбудеться у суботу, 23 травня, о 13:30 у рідному домі за адресою: вул. Львівська, 38, відспівування – у Свято-Миколаївському монастирі м.Дубно.

Вічна пам’ять.

1+