898

0

Завершився конкурс на посаду директора комунального закладу «Вербська санаторна школи I-III ступенів» Рівненської обласної ради. Переможця визначила конкурсна комісія на сьогоднішньому засіданні.

Нагадаємо, минулого разу члени комісії знайомилися з претендентами та вивчали пакети документів, які ті подали. За результатами засідання до участі в конкурсі допустили Людмилу Альонову. Сьогодні вона проходила перевірку на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, що передбачає вирішення 30 тестових завдань, а також на професійну компетентність шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.

Крім того, Людмила Альонова презентувала перспективний план розвитку закладу, який має намір очолити.

Загалом кандидат набрала достатню кількість балів, тож комісія високо оцінила професійний рівень Людмили Альонової та визнала її переможницею конкурсу.

Водночас, голова конкурсної комісії, депутат обласної ради Світлана Богатирчук-Кривко зауважила, що попереду на санаторні школи чекає непростий рік. І хоч питання щодо їх закриття поки відтермінували, проблему загалом не вирішено. Тож новий директор має думати, в якому напрямку реорганізовувати заклад, щоб зберегти його обласний статус, не втратити фінансування та розширити перелік освітніх послуг.

На думку начальника управління освіти і науки ОДА Петра Коржевського, одним з варіантів може бути надання Вербською санаторною школою профільної освіти.Що ж до переможниці конкурсу, то голова Рівненської обласної ради найближчим часом має укласти з Людмилою Альоновою контракт терміном на два роки – відповідно до Закону України “Про повну загальну середню освіту”.

0