910

0

Цей список передсвяткових справ допоможе весело і без паніки провести 2020 рік і зустріти 2021. Звіряйтеся з ним, щоб нічого не пропустити.

Створити новорічний настрій.

Займатися святковими клопотами веселіше, якщо включити новорічну музику або фільм. Науковці говорять, що посмішка стимулює хімічну реакцію в мозку, вивільняючи серотонін і дофамін, що, у свою чергу, призводить до хорошого настрою, знижує стрес і підвищує імунітет. За такою логікою, щоб викликати святковий настрій – треба занурити себе у відповідне оточення або умови. Увімкніть улюблені новорічні фільми, музику або вирушайте до парку розваг!

Влаштувати прибирання.

Не варто брати з собою зламане, обридле і негарне в новий рік.  Краще не відкладати прибирання на останній момент, щоб вже точно вичистити всі затишні куточки.

Поставити ялинку й прикрасити домівку

Хтось – купує ялинки, вирощені до свята у лісництві, хтось – купує штучну. Є й такі, хто обожнює ялинки з книг, гілочок, іграшок чи інших цікавих елементів. Втім, саме це дерево – важливий атрибут свята, затишку та передчуття чогось нового.

А яскраві кульик, гірлянди, новорічні атрибути у вигляді сніжинок та ліхтариків – додають 100 очок до святкового настрою.

Подбати про подарунки.

Це найважча частина підготовки до свят, яка викликає у деяких людей напади стресу і розгубленості. Не треба так! Процес дарування подарунків навпаки повинен стати одним із найприємніших моментів. Не лякайтеся труднощів, не піддавайтеся екзистенційній кризі та ставтесь до пошуку подарунків з мисливським ентузіазмом.

Продумати святкове меню.

Щоб не бігати по магазинах 31 грудня, краще заздалегідь вирішити, чим ви смакуватимете у новорічну ніч. Це можуть бути легкі закуски, фрукти чи гаряча страва. Можна також подбати про напої та десерти.

Скласти плани на прийдешній рік

З року в рік за нами кочує приємна і важлива традиція складати плани на наступні 12 місяців. Хтось ставиться до них серйозно, інші – абияк, але якщо підійти до питання відповідально, то можна змінити життя на краще. Чому б, коли є хоч маленька можливість стати сильніше, здоровіше і щасливіше, не скористатися нею? Ми присвятили цій темі цілий комплекс статей.

Як за кілька днів підготуватися до Нового року (чек-лист)

0