417

0

На Рівненщині на металевому мосту застрягла кобила, її нога потрапила між бляхою та рейками.

На допомогу довелося викликати рятувальників. В останній момент вони відмовили власників, які мали намір приспати тварину, бо не вірили, що її вдасться витягнути.

Інцидент стався у селі Великі Сади Дубенського району у середу, 7 жовтня, по 10-й ранку.

Місцеві жителі верталися через міст з городу. Кобилка на кличку Марійка везла підводу з буряками, послизнулась на мокрому перекритті та однією ногою провалилася у місці, яке було накрито бляхою, – розповіли у пресслужбі ГУ ДСНС області.

Нога тварини по саме стегно застрягла між бляхою та металевими рейками, тож на допомогу місцеві жителі покликали рятувальників.

“Насправді власники не вірили, що рятувальники зможуть дістати тварину і вже готувались до найгіршого сценарію. Наші хлопці практично в останній момент відмовили їх від наміру усипити кобилу і запевнили, що врятують”, – розповів Суспільному речник Служби порятунку області Дмитро Мельник.

“Також люди здивувались із автомобіля, яким ми приїхали, бо думали, що на такі випадки має бути кран. Але коли ми показали їм обладнання, яке ми застосовуємо і звільнили тварину – вони дуже здивувались і у підсумку подякували”, – додав речник.

Дмитро Мельник уточнив, що випадки, коли доводиться рятувати тварин – не надто часті, але трапляються. У більшості рятують котів або ж собак, які застрягли на висоті, а у сільській місцевості здебільшого рятують корів і коней.

Ногу кобили Марійки звільнили за допомогою спецобладнання, травм вона не отримала, а уся операція тривала близько 17-ти хвилин.

0