794

2+

Народний аматорський вокальний ансамбль “Джерело” із села Привільне Дубенського району став лауреатом 1-ої премії V Національного чемпіонату України з фольклору “EUROFOLK-Україна 2021”. Захід відбувався 15-16 травня у м. Одеса.

Ансамбль переміг у номінації “Групи фольклорних пісень. Сучасна обробка фольклорної музики” у віковій категорії від 18 років.

Своїми враженнями від перемоги та світлинами із чемпіонату поділилася у мережі Facebook керівник ансамблю Тетяна Пенц.

Ура🥇🥇🥇!!! Емоції переповнюють!!!! Народний аматорський вокальний ансамбль “Джерело” БК с.Привільне став лауреатом 🏆🥇🥇🥇1- премії (!!!) V Національного чемпіонату України з фольклору “EURO FOLK- Україна 2021″!!!, що проходив у м.Одеса!!! Щиро дякуємо організаторам за прекрасну підготовку та членам журі за високу оцінку нашого виступу!!!” – написала учасниця вокального ансамблю.

Учасники ансамблю зареєструвалися на участь у чемпіонаті ще минулого року, однак через карантинні обмеження учасники змогли відвідати захід лише цьогоріч.

У цьому нам допомогли спонсори, – розповідає Тетяна Пенц – адже потрібно було оплатити внесок для участі, а також покрити витрати на дорогу. Але участю ми задоволені, захід був проведений на високому рівні.

Варто зазначити, що вокальний ансамбль “Джерело” БК с. Привільне функціонує з 1993 року і це його не перша і, сподіваються учасники, не остання перемога.

2+