675

1+

Вчора лист наміру про співпрацю підписали Вербська територіальна громада, що на Дубенщині, та ґміна Котунь (Республіка Польща).

Так, 01 квітня, вуйт ґміни Котунь Гжегож Гураль здійснив офіційний візит до Вербської громади.

З цієї нагоди в залі засідань Вербської сільської ради влаштували святкову зустріч – з хлібом-сіллю та вокально-інструментальними привітаннями від творчих колективів культурно-освітніх закладів громади.

На запрошення голови територіальної громади Каміли Котвінської на захід завітали голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський та голова районної ради Віктор Ковальов. Підписані листи наміру про співпрацю передбачають підписання договору про співробітництво в культурному, освітньому напрямках, а також запозичення досвіду управління та створення безпекового середовища у громаді.

Гжегож Гураль розповів про роботу добровільних пожежних бригад у Котунській громаді та запевнив, що коли у Вербській громаді буде створено пожежну команду – польська сторона їм подарує пожежний автомобіль. Наприкінці заходу Каміла Котвінська повідомила, що вже наступного тижня Вербська територіальна громада знову зустрічатиме гостей та готується офіційно налагодити партнерство ще й з Веселівською ОТГ (Запорізька область, Україна) – однією з найпрогресивніших громад України, з якою також має партнерство гміна Котунь та українське представництво ЮНЕСКО.

1+