1224

0

Охайний кабінет, стіл, за яким зустрічає клієнта, стілець для відвідувача, ширма, яка відділяє від оглядового крісла. Так виглядає її власне робоче місце. Лікарка Алла Василівна Максимюк може із впевненістю сказати, що мрії збуваються.

Понад 10 років Алла Максимюк пропрацювала лікарем-гінекологом у Млинівській лікарні. Згодом – стала на облік у Млинівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості. Однак, на ринку праці були відсутні вакансії, які б відповідали її освітньо-кваліфікаційному досвіду. Тому – лікарка вирішила не гаяти часу та взяла участь у конкурсному відборі бізнес-планів в рамках проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

За кошти гранту Західноукраїнською регіональною непідприємницькою громадською організацією «Волинський ресурсний центр», яка є посередником у даному проєкті було придбано кольпоскоп С140.

Сьогодні Алла Василівна має ліцензію на лікарську практику, має свій власний кабінет. Займається консультуванням, прийомом і лікуванням гінекологічних захворювань.

«Мій фах – каже вона – дає мені можливість допомогти усім жінкам відчути радість материнства і я вважаю своїм обов’язком зробити усе для того, щоб вони були здоровими і готовими до великого таїнства – вагітності…»

0