1508

0

Над його створенням працювало подружжя Єлістратових, робили все з власної ініціативи та для задоволення. Знаходиться композиція з квітів при в’їзді в місто, біля Монументу героям танкової битви.

Поки сам не зробиш – ніхто не зробить. Ці слова стали своєрідною мотивацією для Оксана та її чоловіка.

Було нелегко спочатку, але все вийшло. Ми з чоловіком разом висаджували і доглядали за тризубом. Нам захотілося зробити щось для людей, для міста своїми руками, щоб тішило око. Ми й самі отримали від цього море задоволення.

Від ідеї та перших кроків до реалізації минуло 4 місяці, роботи розпочали ще у квітні.  Першим етапом було створення самого контуру тризуба на землі. Розмітку робили за допомогою цвяхів та капронового шнурка. Оксана зізнається:

Подібним проектуванням квіткової композиції досі не займалися, то ж довелось попотіти цілий день. Потім викопували землю та завозили іншу, спеціально для розсади. Близько тонни грунту вивезли і стільки ж привезли. Дякую за розсаду Анні Царук, вона нам реально допомогла.

Висаджені квіти, як малі діти, потребують постійного догляду. Хоча би двічі на тиждень треба було поливати та доглядати рослини, обкошувати траву. Хочемо висловити вдячність «Дубноводоканалу», зараз траву косять їхні працівники.

На цьому подружжя не планує зупинятись, а уже думають над новим проєктом з благоустрою для нашого містечка.

Нагадаємо, власними силами волонтери повернули до життя дубенський «Острівок».

0