2041

3+

Все частіше серед дубенчан популярними стають торти, тістечка, десерти, приготовлені майстринями власноруч. Але досі замовити торт у Дубні – задача не з легких. Пошук перевіреного майстра, узгодження деталей, вибір начинки. Вирішити ці приємні клопоти може допомогти кондитерка Оксана Калістратова.

За фахом операторка комп’ютерного набору, але пішовши у декрет жінка вирішила спробувати відродити давнє захоплення.

“Випічка завжди була моєю пристрастю,але не завжди вистачало моїх вмінь ,щоб зробити дійсно смачний десерт. Коли я завагітніла,в мене з’явилось трохи вільного часу і я вирішила удосконалити свої вміння: спочатку були навчання онлайн, потім марафони. Так росла й донечка Варвара, і я вдосконалювалась поряд з нею. А нещодавно Оксана завершила навчання у практичному майстер класі у Львові, у Василини та Романа Атлаховича – найкращих весільних кондитерів у західній Україні”.

Тож тепер майстриня планує випікати ще й весільні торти.

“Десерти- це моя любов і улюблена справа,що поступово переросла в бізнес, – розповідає жінка. – Спочатку готувала тільки для рідних,потім з’явились перші замовлення від знайомих, поступово клієнтська база розширилась.В основному мої замовники з Дубно,але я дуже радію,коли мої десерти їдуть в інше місто”.

За словами Оксани Калістратової, їй найбільше подобається готувати чізкейк Нью-Йорк. Важливо, щоб у цьому десерті усі інгредієнти були свіжі та нагріті до кімнатної температури. А от випікати відомий чізкейк варто на водяній бані.

“Це трохи довгий процес, але ваші старання точно будуть того варті.Маю на цей десерт декілька постійних клієнтів,які його дуже полюбляють. А найпопулярніший десерт серед дубенчан – це лимонний тарт. Але він і насправді дуже смачний”.

Першими усі солодкі експеременти господині дегустують рідні. Саме вони й надихнули жінку розпочати власний бізнес з виготовлення десертів на замовлення.

“- Я розпочала активно працювати саме у період пандемії. Звісно, хочеться надіятись ,що коронавірус не сильно вплине на наше життя, а люди ,як і раніше, хотітимуть потішити себе і своїх близьких чимось смачненьким. Але нова реальність, яка застала нас зненацька, відкрила й нові шляхи до розвитку. Зараз я працюю з сторінками у соцмережах, працюю з відгуками клієнтів, рекомендаціями. А до того – постійно працюю й вдосконалюю свою майстерність. Зараз беру участь в кондитерському марафоні де створюю десерт структурне яблуко. Мабуть, це найважчий десерт ,який я готувала. А найбільш примхливим, як не мене, є макарон”.

До кожного замовника Оксана Калістратова має власний підхід. Майстрині важливо з’ясувати деталі дизайну й декору, смаки замовника чи отримувача десерту.

“Деякі клієнти приходять з конкретними пропозиціями, з іншими – працюємо, обговорюємо кожен етап від смаку коржів, начинки до декору. Ідеї для прикрашання, начинок черпаю у відомих кондитерів України і світу. Але люблю дати волю й власній фантазії”.

За словами майстрині, у 2021 році серед поціновувачів авторських десертів зріс попит на “вау-ефекти”, нарізні тістечка,еклери, макарони,тарти.

“Вдалий десерт- це,перш за все, задоволений клієнт,це залишений гарний відгук у соціальній мережі, це, коли в тебе замовляють не перший раз, а значить довіряють твоєму смаку, це те, що щоденно надихає до праці”, – підсумовує Оксана Калістратова

Замовити десерти можна у майстрині за телефоном: 0993676317

3+