202

0

Новенький «Renault Duster» з’явився у використанні поліції Радивилова. Ключі та сертифікат на автомобіль вручили 11 червня у Рівному, такі ж документи передали і на інші 22 об’єднані територіальні громади області.

Для цієї місії до Рівного прибув Ігор Клименко, голова Національної поліції України, який наголосив, що завдяки сучасному транспорту поліцейські повинні більш якісно виконувати свої обов’язки. Адже нові службові автомобілі оснащені термопринтерами, вогнегасником та необхідними наборами інструментів, а тому стануть своєрідними «офісами на колесах» для офіцерів громад.

У Радивилові сподіваються, що завдяки транспортному підсиленню час реагування на правопорушення зведеться до мінімуму, а це у свою чергу покращить поліцейський сервіс.

Нагадаємо, що наприкінці березня в оновленому адмінприміщенні Батьківського старостинського округу запрацювала «шерифська станція». Спеціально для цих потреб за кошти з місцевого бюджету облаштували робочий кабінет дільничного офіцера громади. «Шерифські станції» – це новий формат поліцейського сервісу, який став можливим завдяки співпраці із міжнародними партнерами, зокрема Уряду Сполучених Штатів Америки та Програмі «U-LEAD з Європою».

0