0

Як повідомляє директор КНП «Пологовий будинок» Дубенської міської ради Ростислав Андрощук, поїздка міського голови Василя Антонюка в супроводі начальника обласного управління охорони здоров’я Олега Вівсянника в Міністерство охорони здоров’я України приносить результати.

Заклад почав виходити зі складного фінансового становища, в яке він потрапив з початком впровадження другого етапу медичної реформи та пандемією COVID-19. Отриманні кошти згідно договору «Стаціонарна медична допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, яка надається окремими закладами охорони здоров’я протягом квітня 2020 року», дали змогу розрахуватися з працівниками за надання допомоги хворим на COVID-19.

Також заклад з 1 липня включений в перелік закладів першої хвилі з надання медичної допомоги хворим на COVID- 19. На часі підписання договору «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2,», що надасть можливість вийти закладу з складного фінансового становища.

А це означає – медики будуть отримувати своєчасно заробітну плату, а жінки безкоштовно народжуватимуть в закладі. Уже сьогодні частину медикаментів та медичних матеріалів лікарня має змогу закупити

0