Дубенські спортсмени – переможці міжнародного турніру з ММА
13 Липня, 18:06
0
Спортсмени з міста Дубно (СК «Гладіатор») перемогли на ІІ Традиційному міжнародному професійному турнірі з ММА «Кубок Світязя».

Турнір відбувся 11 липня на Центральному пляжі с.Світязь і троє молодих дубенчан повернулися з нього переможцями:
- 61 кг, Роман Войцещук (дебют) – перемога одноголосним рішенням суддів, 3 раунди.
- 66 кг, Левицький Максим – перемога в 2 раунді, важіль руки.
- 77 кг, Камронбек Абдалніязов – перемога одноголосним рішенням суддів, 3 раунди.

Тренував дубенських спортсменів Сергій Соха, завдяки йому та своїм зусиллям і праці дубенчани і досягли таких високих результатів.

0


