0

Наймасштабнішим проєктом, над яким працюють в області, є будівництво північної об’їзної міста Рівного.

Голова ОДА Віталій Коваль відвідав об’єкт, щоб побачити, на якому етапі роботи. 

Зараз на об’єкті готують територію для асфальтування, а також зводять естакаду через яр.

На будівництві першої черги північного обходу працює 107 робітників, механізаторів та інженерів. Задіяно майже півсотні одиниць техніки та механізмів.

Як розповів керівник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Олексій Востріков, в цілому проєкт включає три об’єкти. Зараз будують нову ділянку дороги протяжністю 6 кілометрів до села Хотин. Далі планується реконструкція 4-кілометрової ділянки в селі Хотин до “Рівнеазоту”, а після цього – поточний ремонт дороги від “Рівнеазоту” до траси Н-22. Завершити роботи планують у наступному році наприкінці будівельного сезону. 

Для того, аби підвищити контроль над якістю виконуваних робіт, Служба автомобільних доріг у Рівненській області уклала договір про незалежний технічний нагляд за об’єктом.

Завершення північної об’їзної міста Рівного значно поліпшить логістику регіону, у цьому переконаний голова ОДА Віталій Коваль. 

«Реалізація проєкту звільнить Рівне від транзитних автомобілів, що прямують міжнародною трасою з Житомира та Києва у напрямку Луцька, а також національною дорогою до прикордонного міста Устилуг, що межує з Польщею. Виведення значного потоку транспорту за межі міста за рахунок об’їзної дороги дасть змогу розвантажити міські вулиці, зберегти від руйнування автошляхи, а також сприятиме підвищенню безпеки руху», – наголосив Віталій Коваль. 

Загалом у рамках реалізації Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області планують відремонтувати 100 км державних доріг та 73 км місцевих.

0